Niedziela, 22. Październik 2017

O nas

1

Centralny Ośrodek Sportu- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu jest jednym z 7 Ośrodków w kraju wyspecjalizowanych w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów..

Ośrodek realizuje zadanie publiczne polegające na tworzeniu warunków dla szkolenia sportowego prowadzonego przez Polskie Związki Sportowe i inne podmioty działające w zakresie kultury fizycznej, poprzez bieżące utrzymanie i zarządzanie obiektami sportowymi Centralnego Ośrodka Sportu dofinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Centrum sportowe COS (Centralny Ośrodek Sportu) prowadzi swoją działalność już od 1949 roku. Od tego czasu nieustannie poszerzamy swoje możliwości i zaplecze sprzętowe, by móc zapewnić odwiedzającym nas sportowcom odpowiednie warunki do treningu, rehabilitacji i odnowy biologicznej, a także zwykłego wypoczynku irelaksu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, ze szczegółowymi informacjami na temat naszych możliwości oraz z prezentowanymi tu opiniami niezwykłych sportowców, którzy dotychczas zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Świeże powietrze, malownicza okolica, las, piękne jezioro, nowoczesna infrastruktura sportowa – czego oczekiwać więcej. 

Zapraszamy! 

 

    Wideo

  • Film promocyjny

Aktualności

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 5497